Potřebujete řidiče? My vám je přivedeme!

Prace-ridici

Potřebujete odjet smluvenou zakázku, nebo zaplnit své nové pracovní pozice profesionálních řidičů nákladních vozidel?

Díky našim zkušenostem a vysokou sledovaností-návštěvností v našich sítích s ohledem na práci profi řidiče, přinášíme neustálý a bezkonkurenční komfort přivedení řidičů,  jako ostatním spokojeným dopravcům.


Zviditelnění u nás probíhá na předních příčkách tématických stránek Práce řidiče kamionu, v ostatních prezentacích a v našich sociálních sítích v odvětví náboru a kariéry řidičů v ideální časy sledování aby se váš příspěvek co nejvíce ukazoval vašim potenciálním řidičům. Díky našim cíleným kampaním v rádiusu se k vám jistě dostaví řidiči z vaší lokality.
 


AKTUÁLNÍ CENÍK MODELŮ s následnou realizací.

1. Model Gratis: na síti a stránce zdarma: na sociální síti Práce řidič + přistávací stránce Práce řidič vystavení zdarma

2. Model Start: cena 4.500 Kč / 7 dní 
Následujících 7 dní budeme váš inzerát vkládat/topovat v našich tématických sítích v oboru práce řidič v nejlepší časy sledování dle metrik.

3. Model Standard: cena 11.200 Kč / 21 dní
Následujících 21 dní budeme váš inzerát vkládat/topovat v našich tématických sítích v oboru práce řidič v nejlepší časy sledování dle metrik.

4. Model Zlatá cesta: cena 27.000 Kč / 1 měsíc
Následujících 31 dní budeme váš inzerát vkládat/topovat v našich tématických sítích v oboru práce řidič v nejlepší časy sledování dle metrik. V rámci ČR za vámi přijedeme a pořídíme promo materiál s postupným vkládáním na sítě. V ceně je zahrnuta cílená kampaň na profesionální řidiče ve vybraném rádiusu za 3.700 Kč na Meta Business.

5. Model Business: 47.000 / 2 měsíce
Následujících 62 dní budeme váš inzerát vkládat/topovat v našich tématických sítích v oboru práce řidič v nejlepší časy sledování dle metrik. V rámci ČR za vámi přijedeme a pořídíme promo materiál foto/video s postupným vkládáním na sítě + model z oblasti profesionálních řidičů. V ceně je zahrnuta cílená kampaň na profesionální řidiče ve vybraném rádiusu za 5.700 Kč na Meta Business. Vytvoříme událost a u vás na tématickém místě v ČR postavíme info stánek s náborem řidičů, kde bude na promo náš moderátor + vaše souprava/tahač. 


6. Model Náborář na cestách: Cena a délka neomezeně dle dohody
  
Ambasador s platnými doklady a praxí v MKD odjede u vás linku nebo turnus, možno i v osádce kamionu, kde bude i s řízením vozidla vytvářet obsah s průběžným umisťováním na naše nejnavštěvovanější sítě v oblasti práce řidiče. Vytvoření profi promo videa na šíření události. Na zakázku během týdne vytvoříme vstup do aktualizovaného prostředí s profesionálníma řidičema poptávající práci. Na různých místech v ČR vás odprezentujeme jako VIP člena v našem kiosku. Realizace náborového/rodinného dne u vás na tématickém místě.--
Nemůžete si vybrat z naší nabídky, vytvoříme vám výhodný model, nebo komornou kampaň na míru dle vašich možností.
Rádi s vámi domluvíme i dlouhodobě výhodnou spolupráci, přáním se meze nekladou.
Na objednávku k vám přijede náš náborář/moderátor/tématický influencer, poradí a pořídí profi promo materiál (text/foto/dron/video i 360) s průběžným umísťováním na relevantní nejnavštěvovanější sítě v oblasti práce řidič kamionu s velkou úspěšností.


Často kladené otázky:
Musíme jako dopravce někde v inzerci figurovat naším logem firmy a komunikovat tak s ostatními?
Nemusíte, pokud nechcete, neb jste časově vytíženi, přivedeme k vám řidiče přes náš profil.
O nic se nestaráte, vše řešíme za vás, po dohodě vystavíme fakturu, nebo zálohu, jsme pružní v jakékoliv domluvě.

Odkud berete řidiče?
Jsme seriozní tým moderátorů a řidiče odnikud nepřetahujeme, řidiči si nás sami nachází díky našim různorodým kampaním. Autodopravu mění např z těchto důvodů: při rozšíření Ř.P. a dodělání některých potřebných dokladů a přechodu tak na větší auto, kterým nový dopravce disponuje. Byli vybodovaní a po sléze zkoušejí novou autodopravu. Přestěhovali se, nebo jsou po výpovědi u předchozího zaměstnavatele. Také se na nás obracejí i nováčci, kteří okukují povolání profesionálního řidiče a staří řidiči nákladních vozidel opouštějí povolání při odchodu do důchodu.

Těšíme se na spolupráci, váš tým Ekompark

praceridic@ekompark.cz

Realizace náboru řidičů, profi sponzoring, ambasadors, veletrhy doprava a logistika, burza práce řidičů.

Kontaktujte nás

+420 774 669 904
info@ekompark.cz