Aktuální nabídky PRÁCE ŘIDIČE v Pardubickém kraji

Img_20240407_183321

Řidič sk. C nebo CE VNITRO

Přijmeme řidiče vnitrostátní nákladní dopravy pro konkrétní vozidlo. Požadujeme: ŘP sk. C, CE profesní průkaz, psychotesty. Flexibilnost, spolehlivost.

STANOVIŠTĚ VOZIDLA PARDUBICE. PO-PA volné víkendy návraty možné každý den. Profesionalitu a pečlivý přístup k práci a svěřeným hodnotám. Prosíme nejprve o telefonický kontakt nebo emailem.

Nabízíme: Dobré platové ohodnocení, osobní přístup, stála obnova vozového parku, volné víkendy. Stabilní společnost s dlouhodobou tradicí od roku 1992. Školení ADR výhodou není podmínkou. Nabízená mzda od 35000Kč čistého - prémie za údržbu a dobře odvedenou práci.

Pevná mzda za odpracované dny. info@autodopravamatys.cz https://www.facebook.com/Autodoprava-MATYS-Pardubice-106422451489201   

kontakt 724064312

Aktuální nabídky PRÁCE ŘIDIČE v Pardubickém kraji

Lkw-gps-telematik

PŘIJMEME ŘIDIČE/KY NÁKLADNÍCH VOZIDEL/KAMIONU.

Pojď jezdit kdekoliv v CZ i do zahraničí, lokalita práce je na domluvě s dispečery, na výběr jsou tuzemské přepravy, nebo trasy po státech EU i mimo Euro zónu. Také jsou v nabídce různé turnusy. Umíme zřídit přepravy pro dva řidiče či páry v jednom vozidle.

Poznáte nový kolektiv, stanete se součástí stabilního zázemí s lépe ohodnocenou prací a získáte pravidelný měsíční příjem. Nástup možný ihned nebo dle dohody na pracovní smlouvu s dopravcem, nebo další spolupráce.

V případě zájmu nám napište na uvedený email: praceridic@ekompark.cz

Ekompark

Kontaktujte nás

+420 774 669 904
info@ekompark.cz