Práce řidič kamionu

Velký nábor řidičů a řidiček KAMIONŮ, NÁKLADNÍCH a DODÁVKOVÝCH VOZIDEL - s lukrativními výdělky

Hledáte pěknou a perspektivní práci ve které se dají vydělat pěkné peníze?

V rámci celé ČR přijímáme do našeho autoparku řidiče, řidičky i páry.

Poznáte nový kolektiv a stanete se součástí stabilního zázemí.

Nástup možný ihned na pracovní smlouvu s dopravcem, nebo další spolupráce.

Získáte pravidelní měsíční příjem a školením zdarma s možností dalšího rozvoje.

Jezdit kamionem může kdokoliv způsobilý + potřebné doklady.

Někdo zde najde svůj životní styl a velmi ho práce baví a pro jiné jsou prioritou vydělané peníze, důležité bude v této oblasti setrvat, neutrácet a našetřit si.

Je to nestereotypní práce s lidmi kde máte určitou svobodu cestování.

Odnesete si nesčetně zážitků zkušeností a výhledů do budoucnosti.

Nejenže ušetříte za bydlení a výdaje s tím spojené ale je to super job jak pro mladého člověka bez střechy nad hlavou, tak i pro starší zadlužené lidi, kteří se chtějí vymanit ze své sevřené tíživé finanční situace do které se dostali například k vůli dluhům.

Lokalita práce je na domluvě s dispečery, na výběr jsou tuzemské přepravy, nebo trasy po státech EU i mimo Euro zónu.

Dále jsou v nabídce různé turnusy, vyberete si, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Umíme zřídit přepravy pro dva řidiče či páry na dvě smlouvy v jednom vozidle:

v osádce – takzvané „Královské výplaty“

Dostanete veškeré informace k získání potřebných dokumentů. V případě trvajícího zájmu vám pomůžeme s následnou rekvalifikací o kterých informují příslušné úřady práce, získání potřebného řidičského průkazu a ostatních dokumentů ke zvolené profesi řidiče.

K dispozici je samozřejmě moderní vozový park s pravidelným servisem, který se často obměňuje novými vozidly, která dosahují nejnižších možných emisních hodnot, závisle na tom i výběrové asistenční služby.

K výběru jsou vozidla Man, Volvo, Mercedes-benz, Scania, Daf, Renault, Iveco, frigo, cisterna, plachta, přepravník či nadměrné náklady.

Nejnovější generace EEV a EURO 6 které jsou vybaveny novodobými technologiemi jako vestavěnou navigací s předurčenou trasou, plně automatická převodovka, nouzový brzdový asistent, tempo mat pro dodržení bezpečného odstupu, asistent pro jízdu v pruzích, programové nezávislé topení na DO. Pro jízdu do Španělska a Itálie mají potřebnou nezávislou klimatizaci a dálkové zamykání tahače. Vozy dále disponují dvěma lůžky na spaní, digitálními tachografy které zaznamenávají pauzy a doby jízd pro lepší bezpečnost silničního provozu.

Už i v tuzemské autodopravě máme před sebou nejekologičtější trucky, které dokáže ovládat i křehká dívka. Za povšimnutí také stojí že i řidiček za volantem takového vozidla svižným tempem přibývá. Dnes je kamion stabilnější, lehce ovladatelný, pohodlnější a je z něho celkově lepší výhled.

Cizojazyčnou slovní zásobu si postupně doplníte ve světě, taktéž s prvními jednoduchými frázemi vám rádi pomůžou kolegové parku při zaučování.

Povolání řidiče nejsou pouze kafíčka, pokec kde se dá, koupání v moři, a navštěvování pěkných míst ale je i zapotřebí občas např. v reflexní vestě při nevlídném počasí na překladištích asistovat u nakládek a vykládek.

Co všechno profese řidiče obnáší, máme pro vás veškeré informace.

V případě zájmu nám zašlete Váš motivační životopis ( včetně Vašeho aktuálního telefonního čísla a emailové adresy) na naše kontaktní spojení: email: praceridic@ekompark.cz , nebo volejte personální oddělení tel: 774 669 904

Těšíme se na Vás a další spolupráce.

stát se naším partnerem můžete i vy

Stále hledáme nové obchodní partnery se zájmem o zaměstnance na pracovní pozice řidič PKW, LKW, TIR.

Nabízíme vytěžování řidičů pro Vaší autodopravu, řidiči tak mají stabilně zajištěnou práci a zároveň jimi kompletně disponujete.

Po výběru budou řidiči zaměstnáni na smlouvu přímo s Vámi, např. podle bydliště řidiče a lokality dopravce, kdekoliv v ČR nebo v zahraničí.

  ...(číst dále)

Kontaktujte nás

+420 774 669 904
ekompark@email.cz