Modeling/hostesky

Ekompark tvoří síť pro své klienty v rámci celé republiky. Uvítáme být v každém městě v kontaktu s několika hosteskami a možná právě s vámi. Pořádá li náš klient akci poblíž vašeho bydliště, může najít právě vás, prostřednictvím naší agentury.

Chcete li tedy vydělávat a ne jen neustále dojíždět za modelingem do Prahy, kde nakonec možná zjistíte, že víc utratíte za cestování na castingy než vyděláte. Dávno už neplatí, že prorazit mohou jen zkušené a líbivé typy, dnes je hlavně poptávka po modelech ihned z castingů. Našim posláním je, aby jsme v tomto neustále měnícím se světě zaměstnávali a vyhledávali nové talenty a abychom našim zadavatelům poskytli služby na co nejvyšší úrovni. Nabídka služeb naší modelingové agentury pokrývá široké spektrum činností z oblasti modelingu a souvisících aktivit,

zajišťujeme profesionální modelky, modely a hostesky na:

významné společenské akce

reklamy

galavečery

konference

módní přehlídky

focení

film

promoakce

hostesing

V případě zájmu o více informací nebo navázání spolupráce s námi, nás prosím kontaktujte.

Rádi se Vám budeme ihned věnovat.

Láká Tě modeling, hostesing nebo cestování ? Chceš světu ukázat své křivky a odstartovat díky nim kariéru modelky? Do naší modelingové agentury hledáme modelky, modely a hostesky, kteří mají chuť si konečně splnit své sny. Neustále rozšiřujeme náš tým o nové tváře. Hledáme modelky či modely, kteří s modelingem teprve začínají i ty, které se mohou pochlubit zajímavými zkušenostmi.

Kontaktní formulář

 

Kontaktujte nás

+420 774 669 904
info@ekompark.cz