Kam o víkendu

Ahoj Severní Moravo!!!

Zveme vás na jednodenní výběrový Auto-trh v Ostravě.
Sobota 16.7.2022 od 9.30 hod.
Místo upřesníme v editu.


1.ročník jednodenní větší akce, kde bude probíhat i venkovní auto-prodej s příslušenstvím i se službami auto/moto a samozřejmě to bude i s občerstvením a chill out a možná i vip zónou, kde bude zajištěné i pěkné počasí.
Samozřejmě i stánkaři jsou povoleni, kdyžtak i díky za tipy jestli o nějakých zajímavých prodejcích v odvětví auto-moto víte.


Ať máte bávo, méďu, fazol, 12settrosku, tatru, kamion, nebo embucho, malucha, šáde, bo ňáké tuňáky bude fajn, když přijedete ukázat co máte. Na místě si pak můžete dát za čelní sklo cenovku nakolik si svého oře ceníte a třeba budete do večera bohatí...
Foto místa akce je zatím ilustrační z důvodu velké cenové nabídky za pronájem prostoru, v editu podle velikosti akce se postupně dovíte kde se přesně bude konat, čas na realizaci je víceméně dost, vyhovující termín je stanoven na 16.7.2022


Pro větší a kvalitnější účast budeme rádi, když o naší akci budete šířit povědomí i sdílení pomůže. Nakonec si uděláme takovou větší sousedskou sešlost doufáme že ve větším měřítku aby se komunita v tomto směru více prolnula a lidé a firmy v tomto směru o sobě více věděli.
Těšíme se na tuto pilotní událost a chceme aby jste na Auto-trhu byli spokojení a měli krásně prožitý víkend.

Zájemci o včasnou rezervaci prodejního místa mail: info@ekompark.cz
Tel: +420 774 669 904
www.ekompark.cz

#kamvostravě #ostrava #trhy #auto #moto #ekompark

Kontaktujte nás

+420 774 669 904
ekompark@email.cz